VIDEO: Ostrá a sexy výměna názorů mezi Markem a Krupicí. S břitvou!

Osmý díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15! Ne vždy musí být hladina u Přístavu klidná, vody se ve středu pořádně rozčeří. Krupice se rozhodla si to s Markem vyřídit a Marka to málem stálo krk.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Osmý díl uvidíte už ve středu.

Osmý díl Přístavu vykrystalizuje vztahy, které se v posledních dnech zdály být bezproblémové. Kromě podivného trojúhelníku Krupice - Krupička - Marek. Manžel Krupice se totiž vzhlédl v Markovi, který mu radí, jak na dovolenou u moře (kde chce Pepa počít s Krupicí dítě). Pepa pojal dovolenou u moře za tzv. oplodňovací a tento nápad mu vnukl právě Marek svou historkou, jak počali před lety dceru Johanu.

Pamatujete si na scénu o ostrově Lesbos a Korčuli?

Aby měl Pepa dostatek kvalitních spermií, rozhodl se cvičit a abstinovat (se vším), což Krupici pořádně vytočilo a jde si to vyřídit přímo se strůjcem toho nápadu. Marek se zrovna snaží v malém přístavu u svého hausbótu naostřit břitvu. Jejich výměna názoru však poukáže na pořádnou jiskru mezi dvěma uprchlíky z Prahy.

Podívejte se na scénu, která má vysloveně pořádný říz:

Ve středu uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.