VIDEO: Pátka uvidíte poprvé v rozpacích! Skončil v posteli s Braunovkou

Radim Pátek má sice neustále roupy, ale když přijde na věc, svou Milenku by nejspíš nikdy nepodvedl. Tedy alespoň ne se starou Braunovkou. Podívejte se na vtipnou scénu ze středečního Přístavu, kde uvidíte roztomile vyděšeného Pátka!

Zatímco Milenka se snaží stát modelkou pro focení na Levnomat, poblíž prožívá jedna osoba ze Zátoky krizi svého života.

Milenka potká starou Braunovou, která kvůli nemoci hlasivek jako operní pěvkyně momentálně prožívá nejhorší období života. To utápí ve větším než malém množství alkoholu. Milenka se ji pokusí rozveselit, a tak jí pozve k sobě domů. Dámy to večer mohou pořádně rozjet, Radim má noční a přijde až ráno.

Ten ovšem nic netuší, a když se roztoužený ráno vrátí k Milence do postele, nachází v ní Braunovku. Radima Pátka poprvé uvidíte totálně v rozpacích!

Braunovka totiž tvrdí, že Radimovy dotyky v ní znovu probudily ženu. Radim je z toho pořádně v rozpacích a snaží se z chaty zmizet co nejdříve?

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.