VIDEO: Pepa hodlá udělat Markovi a Krupici peklo ze života

Pepa Krupička se vrátil z nemocnice s popáleninami druhého stupně. Jeho manželka, která od něj chtěla odejít, se rozhodla, že mu bude pomáhat. ve výsledku už se jejich soužití blíží k psychické šikaně a Marek na tom v hospodě není o nic lépe. Podívejte se na video z pondělního Přístavu.

Pepa se totiž rozhodl, že kromě "buzerování" doma, bude znepříjemňovat život také Markovi Skálovi, jenž zničil život jemu samotnému. Pravda je ovšem taková, že jeho manželka Krupice by odešla i bez ex-hokejky Skály. V Přístavu se však s příchodem Pepy houstne atmosféra.

Pepa útočí v hospodě

Pepa se rozhodl, že to osladí nejen své manželce Krupici, ale také svému bývalému kamarádovi Markovi, který se do Pavlíny zamiloval. Rozhodne se přijet na kolečkovém křesle do Přístavu, kde se opije a provokuje Marka. Ten jeho výkyvy nálad moc nezvládá stejně jako Roman, na kterého viditelně dolehla otázka, co bude dál. Roman s Terezou chce žít, stále s ní udržuje tajný poměr a ti dva se scházejí tajně všude, kde to jen jde. Romanovi je však jasné, že takhle to dlouho nepůjde.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.