VIDEO: Pepa má problém: Pavlína se konečně vyjádří

Pavlína Krupičková alias Krupice je pevně rozhodnutá, že Pepa není ten pravý. Ve středečním dílu uvidíte, že už se pomalu ale jistě odhodlává k činu. Pepa začíná tušit, že je něco špatně...Podívejte se na scénu ze středečního dílu Přístavu.

Pepa je nešťastný. Pavlínka mu poprvé po dlouhé době odmítla před spaním předčítat, a tak to šel zapít do Přístavu.

Marek druhý den najde Krupici, která se dívá na mapu Prahy. Potřebuje si vzpomenout na cestu. Je rozhodnutá kdykoliv zvednout kotvy a bez jakéhokoliv signálu zavelet: útěk! Skála ji nesoudí, sám to udělal, ale opačně. On utíkal do Zátoky z Prahy, ona po deseti letech zpět do Prahy. Pepa Krupička tuší, že se něco děje a Krupice se zeptá.

Krupice už nemá sílu cokoliv předstírat, i když v jejich rozhovoru neřekne nic, co by mělo Pepovi napovědět o tom, že se ho chystá opustit.

Podívejte se na video ze středečního dílu Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.