VIDEO: Pepa má s cizincem problém! Kdo to je?

"...snědl celou hořčici," sledují dobře situovaného cizince štamgasti Přístavu. Do toho přichází samozvaný správce Zátoky, Radim Pátek, aby všechny informoval, že po Zátoce se potuluje podivný cizinec. Cizinec všechno slyší a začne opravdu zajímavá diskuze!

Přístav se vysloveně otřásá v základech, všem totiž vrtá hlavou, co tu tento bohatý muž pohledává. Jezdí drahým autem a fotografuje si každou chatu. Nikdo o něm nic neví a speciálně samozvaný hlídač Radim Pátek má na něj od začátku pifku.

Vyhlídne si ho už ve chvíli, kdy se cizinec porozhlíží po chatách. Muž je však totálně nesdílný a nechce se s nepříjemným Pátkem bavit. Když se pak oba dva kohouti na jednom smetišti potkají v Přístavu, kde si neznámý muž dává večeři, strhne se k pořádně pasivně agresivní bitvě. A divák může během pár utrousených vět leccos pochopit.

"Vy jste z URNY," ptá se cizinec zmateného Pátka, který momentálně netuší, která bije. Intelektuálně vyrovnaní nejspíš nebudou, ale fyzicky?

Strhne se něco? Podívejte se na scénu z Pátečního Přístavu.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.