VIDEO: Pepa vymyslel skvělý byznys. A možná najde novou partnerku!

Pepa se snaží odstřihnout od manželky, která požádala o rozvod. Aby toho nebylo málo, tak smolaře Pepu vyhodili i z práce. Krupička však vymyslel byznys, na který jeho kolegové úplně zapomněli. Bude slavit úspěch?

"Pavlíno, odstřihávám se od tebe," rituálně křičí Pepa po celé chatě. Milenka mu v pondělním dílu Přístavu poradila, jak na to, aby se už konečně přestal trápit nad ztrátou své manželky. Milenka mu momentálně za nějaký ten peníz vyváří a uklízí, aby se osamělý manžel a budoucí exmanžel v nepořádku úplně neztratil.

Autoservis pro ženy

Je však zcela jasné, že Pepa ve svém životě potřebuje ženu. Minule se pokoušel o sblížení s placenou společností (láska k Pavlínce byla silnější, takže pokus byl zcela marný), ale tentokrát jeho osobní život možná rozjede jeho originální byznys. Pepa totiž vymyslel, že se bude starat o paničky, které auta příliš nezajímají a chápají je jako přemisťovací prostředek. Takové ženy se často setkávají v autoservisech s nepochopením, proto pro ně bude daleko lepší představa, že si zajdou na kávičku, nebo se projdou po přírodě, zatímco se Pepa Krupička chopí se ctí svého řemesla automechanika a auto opraví na počkání.

První klientka přichází a Pepa je roztomile v úzkých.

Podobné články

Co uvidíte dnes?

Chcete vidět fotografie focené Kateřinou Kairou Hrachovcovou?

Sdílejte článek
Štítky rozchod práce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.