VIDEO: Petr Dvořák se odmítá stát hloupým youtuberem!

Petr Dvořák je hlavně zpěvák a moderátor rádia, manager Lukáš má však problém s jeho koncerty. Koncertní šňůru mu vyfoukl muzikant, který má i silný youtube kanál, kde sbírá fanoušky. Podobnost s Petrem Lexou čistě náhodná:-) Podívejte se na scénu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Petr sbíral inspiraci na nové písně v Zátoce v hausbótu, ale vypadá to, že mu všechno bylo k ničemu. Nebude mít kde je zazpívat. Manager Lukáš přichází se špatnou zprávou, Petrovi šlape na paty mladší youtuber, který Petra kopíruje, zároveň má však silnou základnu na youtube kanálu a spoustu fanoušků.

Jenže Petr odmítá natáčet přihlouplá videa, a tak si sám představitel Petra Dvořáka, Petr Lexa, dělá tak trochu legraci sám ze sebe. On sám totiž minulý rok vyhrál nejlepšího youtubera roku.

Podívejte se na zuřivý telefonát, který uvidíte už na Primě ve 20. 15 tento pátek!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.