VIDEO: Petr je sladkou útěchou pro Johanu

Přístav uvidíte už dnes večer a v něm i tuto scénu. Mezi Petrem a Johanou to už delší dobu klape perfektně. Vzduch se vyčistil, Johana si zvykla na Petrovo životní styl. Teď ale Johanu trápí jiné věci.

58. díl Přístavu můžete sledovat už dnes ve 20.15 na Primě. Johana je trochu posmutnělá z toho, že další týden má narozeniny a nikdo si na ní zatím nevzpomněl. A jak se ukáže během celého dílu, rodiče na ní opravdu tak trochu zapomněli.

Nechceme je omlouvat, ale Marek má svých starostí dost, během rekonstrukce, která přišla vniveč se museli s Krupicí vrátit zpáty do Přístavu, kde Pavlína chřadne. Její vztah k Markovi začíná být velice chladný, což můžete vidět v této scéně. A Tereza se s Johanou minulý týden dost pohádala, takže na nějaké plánování oslavy nezbyl čas.

Od toho je tu ale Petr, který se snaží Johanu uklidnit, zatímco pro ní připravuje překvapení.

Měli diváci a divačky seriálu pravdu?

Když jsme na Facebook Přístavu umístili fotografii z této scény, většina divače se zaleklo, že Johana drží v ruce těhotenský test. To se, jak uvidíte sami ve videu, rozhodně nepotvrdilo:-)

Podívejte se na jejich roztomilou scénu.

Co dalšího uvidíte?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky smutek oslava narozeniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.