VIDEO: Petr má nervy z pohovoru. A má proč!

Petr kývnul na nabídku pohovoru do role moderátora jednoho rádia. Když však přišel do rádia, čekal na něj zastrašující pohled na recepci. Tolik mladých mužů chce jeho práci! Naštestí nervózního Petra podržela Johana a Lukáš. Podívejte se na vtipnou scénu!

"Opakuj si lodyha, lodyha, lodyha," radí mu zmatená Johana, která stejně jako on netuší, co si o celém pohovoru má myslet. Rádiový showbyznys je zkrátka tvrdý a na vaše místo čeká dalších deset lidí. Což si Petr uvědmil právě teď a začíná ho to pořádně znervózňovat.

Petr se moc nepřipravoval, sází na svůj talent, ale jednoho rána to před rozhovorem zkrátka rozjel. Podívejte se na scénu, kdy si hraje na velkého moderátora a docela mu to jde. Místo mikrofonu vařečka a místo studia kuchyně!

Už teď vás můžeme navnadit tím, že návštěva rídia bude pro Petra opravdu náročnou zkušenou s nejistým výsledkem.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku a galerie:

Chcete jednu scénu navíc?

Celý díl uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.