VIDEO: Petr má slibnou pracovní nabídku a nejde o hudbu!

Pokud už se Petr vrací domů z koncertu, je většinou poněkud "upravený". A ani v pátek večer to nebude jinak! Ale třeba má co zapíjet, protože Johana se dnes dozvěděla, že má slibnou pracovní nabídku. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu, který můžete sledovat každý pátek ve 20.15!

Petr Dvořák je momentálně úspěšný hudebník, i když stále bydlí u rodičů své přítelkyně Johany. Domů se však vrací z koncertů v podroušeném stavu. A to klidně o půl třetí ráno, většinou vzbudí Johanu, která na něj věrně čeká po každém koncertu.

Je však nutné podotknout, že takový adrenalin jakým koncert je, se však nedá zaspat. Nefungují teoretické rady, které radí hudebníkům, aby si šli po koncertě ihned lehnout, protože vám to adrenalin zkrátka nedovolí. Petr s sebou do bytu vezme i managera Lukáše, kterého Johana dost asertivně vykáže ven. Doma na něj přeci čeká přítelkyně.

Johana si stěžuje na to, že přes samé čekání na Petra má už obrácené vnímání dne a noci - v noci nespí a čeká na přítele, ve dne by usínala za chůze. Petr ji slíbí, že si konečně udělají víkend pro sebe.

Nová práce pro Petra?

Petr žije hlavně v noci, ve dne má volný program, během kterého se většinou připravuje na koncerty nebo skládá. Volný den by ale mohl využít daleko produktivněji, takový nápad se zrodí i v hlavě majitelů jednoho rádia. Petr má nabídku na krásnou práci. Bude z něj moderátor?

Více se ale dozvíte v pátek ve 20.15 na Primě během sledování seriálu Přístav!

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.