VIDEO: Petr má svou píseň v rádiu. Jak to prožívá Johana?

Přístav – Petrova píseň v rádiu

Petr Dvořák stejně jako jeho představitel Petr Lexa stoupá momentálně ke hvězdám. Je pravdou, že Petr Lexa o něco rychleji. S kapelou SLZA vyhrál dva slavíky a on osobně získal cenu jako videoblogger roku 2015. Jeho seriálový Petr právě poslouchá svou píseň poprvé v rádiu.

Petrovi a jeho kapele se konečně splnil sen. Jeho píseň "Míjení", které jste mohli už párkrát slyšet v seriálu, se konečně objeví i v rádiu. Petr je nervózní a nadšený zároveň a Johana? Ta, přestože má stále problém s tím, že Petr zpívá texty své bývalé přítelkyně, Petrovi fandí a je na něj náležitě pyšná.

Zkažené rande

Tereza v bytě potká mladou dvojici a je poměrně překvapená, protože plánovala další společnou noc s Romanem Marešem. Tajné rande s Romanem tak musí zrušit. Zamilovaný Roman se však jen tak nenechá a vyřeší situaci po svém.

Během středečního Přístavu uslyšíte i Romanovo vyznání, které je poměrně překvapivé plné lásky a odhodlání. Roman s Terezou cítí, že v tento moment je všechno jinak. Možná by totiž tento vztah mohl pro oba dva fungovat tak, jak si nikdy nepředstavoval.

Co dalšího uvidíte ve středečním Přístavu?

Další díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.