VIDEO: Petr roztomile přichází s prosíkem. Vezme ho Johana zpátky?

VIDEO: Petr roztomile přichází s prosíkem. Vezme ho Johana zpátky?

V minulém dílu se Petr s Johanou tak pohádali, že Petr nepřišel domů. Johana zůstala osamocena v pražském bytě, protože její máma Tereza se raději na chvíli odstěhovala do Přístavu, aby jejich hádky nemusela poslouchat.

Johana je smutná celou dobu, zároveň je na Petra pořádně naštvaná. Vadí jí, že Petr je věčně opilý na svých koncertech, vrací se pozdě domů a jeho fanynky ji zrovna nemilují. Johana si však neuvědomuje, že je to boj s větrnými mlýny.

Za Johanou se staví přítelkyně Lukáše, aby ji řekla, že Petr nemluví o někom jiném než o ní. Petr se chce vrátit zpět k Johaně. Vezme ho budoucí právnička na milost?

Už teď vám můžeme prozradit, že si Johana neodpustí pár štiplavých odpovědí...

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15! v Přístavu!

Podobné články

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.