VIDEO: Petr se po dlouhé době setká s Lukášem, který ho nesnáší. Jak to dopadne?

Petr Dvořák sice normálně seká latinu, což je na hudebníka obdivuhodné. Tentokrát se mu ovšem něco příliš nepovedlo a potřebuje Lukáše, který ho nesnáší kvůli Johaně. Pomůže mu Lukáš? Ti dva se setkají v Přístavu. Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu

Petr Dvořák překvapil v Přístavu Johanu, která se učí na zkoušky. Petr měl být na koncertě. Johanin přítel se svěřuje, že má obrovský problém a musí uhradit 35 000 korun. Propásl totiž jeden z koncertů.

Produkční klubu po něm chce uhradit lístky a zabookované místo koncertu. Petr samozřejmě nemá ani vindru. Johana nejdřív navrhuje vypůjčit si od mámy. To Petr ihned zamítá, ale pak je napadne spásná myšlenka. Ozvat se Lukášovi, bývalému kamarádovi, který byl do Johany zamilovaný celé léto. Kvůli tomu, že si Johana vybrala Petra, se Lukáš s Petrem přestal úplně bavit. Pomůže teď Petrovi v nouzi?

Setkání po x měsících

Následující scéna však ukazuje, že Lukáš se hlavně přijel předvést Johaně, jak se má (i) bez ní dobře. Přivedl i svou přítelkyni.

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.