VIDEO: Petr se popere kvůli Johaně!

Marek s Romanem hostí dotočnou, večírek na oslavu konce natáčení filmu Vražda u řeky. V Přístavu se tedy objeví celý štáb společně s režisérem a herci. Petr Dvořák zajišťuje živou hudbu a jeho Johana se stane obětí lačného režiséra. Petr si to nenechá líbit!

Večírky filmařů a muzikantů mají jedno společné, vždycky jsou hodně divoké. Vyjímkou nebude ani dotočná v Přístavu, která se ale trochu zvrhne.

Zatímco se manager Petra snaží režiséra trochu obměkčit a přemluvit ho k nějaké spolupráci s muzikantem, režisér má v merku někoho úplně jiného. Petr si ihned všimne, že jeho přítelkyně Johanka padla do oka režisérovi Vražda u řeky. Dává si na něj pozor, ale když uvidí jeho ruce odpočívající na pozadí Johany, už se neudrží.

Začne rvačka a Johana je konečně spokojená, že Petr projevil lásku k ní takto veřejně. Johana je šťastná jako blecha. Jen Petrovi možná odpadne potencionální kšeft, protože s režisérem si nejspíš žádnou budoucí spolupráci už nenaplánuje.

Když Johana uklidní Petra v kuchyni, dojde i na pořádně zamilovanou scénu, kterou musí vtipně okomentovat i Milenka!

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už toto pondělí!

Co uvidíte v pondělním dílu Přístavu dál?

Sdílejte článek
Štítky režisér rvačka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.