VIDEO: Podvede Petr Johanu? Je opilý ve stanu se svou spolužačkou

Slaměný vdovec Petr Dvořák už má nejspíš všeho dost. V pátek ve 20.15 na Primě ho totiž uvidíte ve stanu s cizí dívkou. Jeho přítelkyně je už několik dlouhých týdnů v Anglii. Podvede Petr Johanu? Podívejte se na exkluzivní video!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Když přijel sportovní tým pod vedením Marka Skály na kánoiích do Přístavu, Petr Dvořák ještě netušil, co ho potká. Jedna jeho bývalá spolužačka se rozhodla, že ho dostane do postele. A nezabrání ji v tom ani to, že ví, že Petr už dlouho chodí s Johanou.

Naopak, myslí si, že Johana ho opustila, aby si mohla v Anglii užívat a Petr na ní hloupě čeká. Večer u táboráku tak Petra totálně opije a dostane ho do stanu. Co se bude dít pak?

A brání se Petr, aby ho nesvedla úplně? Podívejte se na exkluzivní video už teď.

HLASUJTE:

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu už teď!

Musíme také podotknout, že to rozhodně nebude první a poslední problém Petra. Tereze znovu selže organismus, tentokrát je u toho sám Roman, který zavolá ambulaci. Od lékařů se dozvídá, že pro Terezu už jednou jeli...

Podívejte se na Přístav ve 20. 15 tento pátek na Primě!

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.