VIDEO: Poslední věta Krupice Markovi mluví za vše...

Praha se pro Krupici nepovedla. Ta se snaží už deset let uniknout ze Zátoky do matičky Prahy, ale další návrat se nepovedl. Krupice teď nuceně přebývá v Přístavu, kde stříhá a s Markem má opravdu hodně vážný rozhovor. Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

58. dílu, který uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 nabídne další vhled do vztahu Marka a Krupice. Poněvadž se dlouhou dobu zdálo, že problém v Praze do křehkého vztahu nijak nezasáhl, objevuje se první prasklina na čerstvém vztahu.

Krupice se s Markem před pár dny vrátila do Zátoky po neúspěšném pokusu rozjet podnikání. Kadeřnictví se mladé ženě nevyvedlo, protože investovala peníze do místa, které ještě oficiálně neměla zakoupené, a jak se ukázalo, ústní domluva a důvěra nestačila. Kadeřnice je ze všeho otrávená, nakonec ji nezbylo nic jiného, než rozjet kadeřnictví v Přístavu. Tam si ale vjíždí do vlasů s Milenou, která ji od nepaměti nemůže vystát.

Krupice zkrátka nemá náladu a odnese to i Marek. Majitel Přístavu ji chce pozvat na oslavu narozenin Johany, ale Krupice odmítne. Tímto gestem ta dost naznačí, jak to ve vztahu s Marem vlastně vše cítí.

Co dalšího uvidíte?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky oslava odmítnutí neshoda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.