VIDEO: Radim a Milenka! Dvojka k pohledání s Petrem Čtvrtníčkem a Kateřinou Kairou Hrachovcovou

Seriál Přístav uvidíte na Primě už tuto středu. Jednou z hlavních hvězd seriálu, který vám přinese pohodu a horké léto do toho doznívajícího, je herecký mág Petr Čtvrtníček. Ten se svým Pátkem vysloveně baví. Podívejte se na jeho scénu s Kateřinou Kairou Hrachovcovou.

Seriál Přístav připluje na divácké obrazovky už 26. srpna ve 20.15.

Radim Pátek alias Vzteklý pes. Radima poznáte snadno, vykračuje si s výrazem vytočené veverky a šílenýma očima propichuje každou nepatřičnost. Rozhodl se, že jeho prací bude chránit osadu, ve které žije. Chce, aby byl v Zátoce pořádek. Sám na něj společně se svou fenkou vlčáka, která má příznačné jméno Etika, dohlíží.

Nikomu nic neodpouští. A nemá rád novoty. Proto ani cizince, kteří představují v osadě hotovou anarchii. Obzvlášť Marek Skála si s Pátkem rozhodně nesednou. Radim Pátek pracuje u bezpečnostní agentury, občas ostatním vyhrožuje a kvůli každé maličkosti hned vyletí. Alois Drozd si z něj utahuje, že je to spíš "vytočenej ratlík", ale Pátek sem tam překvapí.

Boj jeho Milenky a Krupice

Kromě psa už má Radim rád jen jednu živou osobu. Tou je Milenka Hrdá, jeho dlouholetá přítelkyně. Svou lásku dává Milence najevo někdy hodně zvláštním způsobem. Radim si o sobě myslí, že je nejlepší, stejně jako jeho přítelkyně, jenže Milenka v osadě zápasí o post nejvíc sexy "baby" s Krupicí.

I na to má Radim skvělou odpověď:

Seriál Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.