VIDEO: Radim a Milenka! Dvojka k pohledání s Petrem Čtvrtníčkem a Kateřinou Kairou Hrachovcovou

Seriál Přístav uvidíte na Primě už tuto středu. Jednou z hlavních hvězd seriálu, který vám přinese pohodu a horké léto do toho doznívajícího, je herecký mág Petr Čtvrtníček. Ten se svým Pátkem vysloveně baví. Podívejte se na jeho scénu s Kateřinou Kairou Hrachovcovou.

Seriál Přístav připluje na divácké obrazovky už 26. srpna ve 20.15.

Radim Pátek alias Vzteklý pes. Radima poznáte snadno, vykračuje si s výrazem vytočené veverky a šílenýma očima propichuje každou nepatřičnost. Rozhodl se, že jeho prací bude chránit osadu, ve které žije. Chce, aby byl v Zátoce pořádek. Sám na něj společně se svou fenkou vlčáka, která má příznačné jméno Etika, dohlíží.

Nikomu nic neodpouští. A nemá rád novoty. Proto ani cizince, kteří představují v osadě hotovou anarchii. Obzvlášť Marek Skála si s Pátkem rozhodně nesednou. Radim Pátek pracuje u bezpečnostní agentury, občas ostatním vyhrožuje a kvůli každé maličkosti hned vyletí. Alois Drozd si z něj utahuje, že je to spíš "vytočenej ratlík", ale Pátek sem tam překvapí.

Boj jeho Milenky a Krupice

Kromě psa už má Radim rád jen jednu živou osobu. Tou je Milenka Hrdá, jeho dlouholetá přítelkyně. Svou lásku dává Milence najevo někdy hodně zvláštním způsobem. Radim si o sobě myslí, že je nejlepší, stejně jako jeho přítelkyně, jenže Milenka v osadě zápasí o post nejvíc sexy "baby" s Krupicí.

I na to má Radim skvělou odpověď:

Seriál Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.