VIDEO: Radim něco provedl a svěřuje se Mili!

V Přístavu se ztratí bugina malé Anči, dcery Koblihy, Pečpa udělá po celé osadě pořádný vyrvál. V ten moment Radim Pátek chápe, že má pořádný problém. Ustrašený se jde svěřit manželce Mili. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Přístav uvidíte už tento pátek. v 72. dílu se můžete těšit na hodně komediálních scének. Jedna z nich bude i scéna Radim a Mili. Radim ví, že provedl něco neodpustitelného a potřebuje situaci ihned řešit.

Anča prodělá neskutečný šok, když zjistí, že někdo ukradl její milovanou buginu. Tím někdo byl samozřejmě Pátek, který si ji vypůjčil. Po cestě ho však zastavili policisté...a problém byl na světě.

Mili teď bude ta, na kterou se Radim obrátí, aby mu alespoň trochu pomohla. Mili se k celému problému postaví po svém. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátku.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek
Štítky krádež bugina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.