Seriály a filmy

15. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

VIDEO: Radim oznamuje, že je bratrem Pepy a Drtiny. Jak na to přišel?

Je to další "pátkovina"? Radim s Mili pozval na večeři Drtinu a Krupičku, protože má pro ně vážné oznámení, jež změní navždy jejich životy. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu, které uvidíte na Primě ve 20.15.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Zjištění, které převrátí životy většině obyvatelům Zátoky. Radim tuší, že jeho rodiče nejsou těmi pravými. A hodlá to oznámit Krupičkovi a Drtinovi.

Radim Pátek má pro Krupičku a Drtinu opravdu velké překvapení. Nikdo by nečekal, že Milenka Hrdá Pátková pozve zrovna Krupičku a novináře Drtinu na slavnostní večeři. Oba dva očekávají další lži od nejslavnějšího obyvatele Zátoky. Radim však překvapivě přichází se zjišťěním, že je jejich nevlastní bratr.

Krupička a Drtina tomu nechtějí věřit, je to příliš náhod najednou. A také za tím stojí Radim Pátek, kterému celá Zátoka nevěří ani nos mezi ušima. Radim se vytasí s fotkou, která má naznačit, jak to mezi rodiči bylo. Ouško se rozhodne fotografii poslat na kriminální expertýzu. Radim totiž ví, že Drtina koupil letenky Krupičkovým, aby s nimi mohli navštívit Kanadu.

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.