VIDEO: Radim sleduje nahé holky dalekohledem!

Do Přístavu teď zaplují mladé a neklidné vysokoškolačky, které si brousí zuby nejen na Romana, ale i na Marka. Zatímco se Johana může užárlit, Radim pátek využil svých pozorovacích taktik. Sleduje je nahé dalekohledem. A do toho všeho přichází jeho Milenka!

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Pánové z Přístavu si užívají léta jedna radost. Jejich letní noc strávená s dvacetiletými a divokými vysokoškolačkami se proměnila v ještě divočejší ráno, které holky zakončily nahé v řece. Něco, co by nemělo uniknout žádnému muži, natož Radimovi Pátkovi, což je samozvaný hlídač celé Zátoky.

Jeho dalekohled se mu tentokrát skoro i zamlžil při pohledu na mladá dívčí těla do chvíle. Dokud nepřichází dívkám vyhubovat Milenka. Ta odhadla situaci naprosto přesně. "Mohl by vás někdo sledovat! Třeba dalekohledem," straší dívky Milenka. Ty si z ní nic nedělají, protože za nimi přichází Romeo v plavkách.

Na celou scénuz šestého dílu se můžete podívat už teď. Celý díl se však ponese v ponděku divočejší atmosféře, která k létu naprosto patří.

Ve středu uvidíte daleko více scén ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.