VIDEO: Radim sleduje nahé holky dalekohledem!

Do Přístavu teď zaplují mladé a neklidné vysokoškolačky, které si brousí zuby nejen na Romana, ale i na Marka. Zatímco se Johana může užárlit, Radim pátek využil svých pozorovacích taktik. Sleduje je nahé dalekohledem. A do toho všeho přichází jeho Milenka!

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Pánové z Přístavu si užívají léta jedna radost. Jejich letní noc strávená s dvacetiletými a divokými vysokoškolačkami se proměnila v ještě divočejší ráno, které holky zakončily nahé v řece. Něco, co by nemělo uniknout žádnému muži, natož Radimovi Pátkovi, což je samozvaný hlídač celé Zátoky.

Jeho dalekohled se mu tentokrát skoro i zamlžil při pohledu na mladá dívčí těla do chvíle. Dokud nepřichází dívkám vyhubovat Milenka. Ta odhadla situaci naprosto přesně. "Mohl by vás někdo sledovat! Třeba dalekohledem," straší dívky Milenka. Ty si z ní nic nedělají, protože za nimi přichází Romeo v plavkách.

Na celou scénuz šestého dílu se můžete podívat už teď. Celý díl se však ponese v ponděku divočejší atmosféře, která k létu naprosto patří.

Ve středu uvidíte daleko více scén ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.