VIDEO: Roman Čechmánek balí Krupici

"Představíš nás," ptá se hokejista a olympionik se zlatou medailí, Roman Čechmánek, když spatří krásnou Pavlínu Krupičkovou. Marek má na to jednoznačnou odpověď. Podívejte se na ukázku z pondělního dílu.

Kdyby nebylo Céčka, kamaráda Marka Skály, tak by do Přístavu slavní hokejisté ani nezavítali. Céčko se však rozhodl utratit poslední "kapříky" na svazu a hokejisté jen zírají, kam je zavezl. Nejmodernější stadion v Zátoce sice nenajdou, ani hotely se čtyřmy hvězdičkami, ale můžete vzít jed na to, že je plně okouzlí místní pohodová atmosféra a krásné ženy.

Alespoň Romana Čechmánka, který neváhá ve chvíli, kdy poprvé spatří Pavlínu Krupičkovou vstoupit do Přístavu. Nebojí se ji oslovit, ale Marek Skála ho ihned zchladí!

Pavlína je mile překvapena, ale na sebevědomé dvoření slavného hokejisty neví, jak má reagovat!

Podívejte se na celou scénu z pondělního Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky oslava hokej okouzlení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.