VIDEO: Roman Čechmánek balí Krupici

"Představíš nás," ptá se hokejista a olympionik se zlatou medailí, Roman Čechmánek, když spatří krásnou Pavlínu Krupičkovou. Marek má na to jednoznačnou odpověď. Podívejte se na ukázku z pondělního dílu.

Kdyby nebylo Céčka, kamaráda Marka Skály, tak by do Přístavu slavní hokejisté ani nezavítali. Céčko se však rozhodl utratit poslední "kapříky" na svazu a hokejisté jen zírají, kam je zavezl. Nejmodernější stadion v Zátoce sice nenajdou, ani hotely se čtyřmy hvězdičkami, ale můžete vzít jed na to, že je plně okouzlí místní pohodová atmosféra a krásné ženy.

Alespoň Romana Čechmánka, který neváhá ve chvíli, kdy poprvé spatří Pavlínu Krupičkovou vstoupit do Přístavu. Nebojí se ji oslovit, ale Marek Skála ho ihned zchladí!

Pavlína je mile překvapena, ale na sebevědomé dvoření slavného hokejisty neví, jak má reagovat!

Podívejte se na celou scénu z pondělního Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky oslava hokej okouzlení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.