VIDEO: Roman dostal zajímavou nabídku od dvou žen. Přijme ji?

Jak už všichni víme, Roman Mareš má za sebou, co se žen týče, hodně barvitou minulost. Jeho přítelkyně Tereza si bude muset zvyknout, že na ně sem tam narazí. Jedna však přijela za Romanem do Přístavu s nabídkou. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Roman Mareš měl u žen vždy velký úspěch, ale tohle by rozhodně nečekal. Ve svých čtyřiceti letech už má na otcovství pravý čas, ale jeho přítelkyně Tereza už žádné dítě nechce. Roman shodou okolností dostane nabídku od bývalé přítelkyně, nad kterou bude muset hodně přemýšlet.

Jeho expřítelkyně si našla přítelkyni a potřebují biologický materiál k tomu, aby mohly založit rodinu. Roman má tak možná poslední šanci mít dítě. Řekne ano? A co na to jeho Tereza?

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu. Ten uvidíte už v pátek ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.