VIDEO: Roman konečně vyhmátne Petra. Vyhodí ho z domu kvůli Tereze?

Přístav II (6) – Petr se přizná Romanovi

Podívejte se na exkluzivní video z premiérového dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Roman je ze stavu Terezy naprosto zničený, ale bohužel zjišťuje, že o jejích problémech věděli skoro všichni kromě jeho samotného. Podívejte se na to, co Roman řekne Petrovi.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza je v nemocnici v poměrně vážném stavu, selhal ji organismus vyčerpáním. Ale její šéf Hájek ji stejně uhání a nechápe, proč by neměla brát telefony. Roman v průběhu dne zjišťuje, že kromě něj o Tereziných problémech věděl skoro každý. O tom, že se něco děje s Terezou věděla jak její sestřenice Kobliha, která ještě sama poradila Tereze, ať se Romanovi nesvěřuje, protože ji bude považovat se svými starostmi za starou, ale i Petr, přítel Tereziny dcery.

Ten Romanovi vysvětlí, že má z Terezy respekt, ona sama mu zakázala o jejích problémech s Romanem mluvit. I tak je Roman pořádně vytočený. Tereza stále leží v nemocnici se selháním organismu z přepracování.

Podívejte se na celou ukázku rozhovoru Petra a Romana.

Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 v Přístavu?

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.