VIDEO: Shánění bydlení Johany a Petra vede k dalším roztržkám

Mladá dvojice z Přístavu, Petr s Johanou, se rozhodla, že budou bydlet společně a konečně se ve svých dvaceti letech osamostatní. Oběma studentům však chybí finanční nezávislost od rodičů. A to vede k dalším a dalším hádkám...

Petr s Johanou se chválihodně domluvili na tom, že už chtějí být zodpovědní sami za sebe. Jako studenti však nemají dostačující finanční prostředky k tomu, aby spolu mohli žít společně a hlavně sami v jednom bytě. Proto maminka Johany nabídla, aby dvojice zatím bydlela u ní v pražském bytě. To se však Johaně nezamlouvá a je rozhodnutá platit drahý pražský nájem pomocí různých brigád.

Johana se také šla přeptat tatínka, zda by u něj mohla pracovat i o víkendech, aby si přividělala něco navíc. Marek však nemá penez na zbyt, sotva se uživí sám během zimy v Zátoce.

Johana však nepočítala s tím, že Tereza se potká s jejím Petrem a nabídne jim bydlení u ní v bytě zadarmo. Petr je nadšený, protože zná realitu pražských nájmů a uvědomuje si, že kdyby si oba dva s Johanou měli vydělávat jen na bydlení, tak se neuvidí. Johana s tím však zásadně nesouhlasí.

Možná se pleteme, ale začíná zase období hádek mezi Johanou a Petrem?

To uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Vylže se Roman z aférky Marka a Pavlíny, přijde na to Tereza? Podívejte se na středeční scénu z Přístavu!

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky podnájem

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.