VIDEO: Šimi možná našel ženu svých snů!

Přístav II (8) –Šimi si našel partnerku?

Zatímco my prožíváme ledový únor, v Přístavu mají pořádné parno. Horko se udělá i místnímu převozníkovi Šimimu, když zahlédne sexy Vilmu na pláži u Přístavu. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu, který uvádíme ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

José už pomalu ale jistě shání Šimimu novou ženu, aby už dal konečně pokoj na pláži u Přístavu všem děvčatům, kterým nabízí službu namazání opalovacím krémem. Na pláži se ale potká s divokou Vilmou, která čeká na opravení auta u Pepy Krupičky.

A vypadá to, že mezi Šimim a Vilmou proletí jiskra, která by mohla rozohnit i klidného Míru. Vilma s ním dokonce stráví dobrovolně noc v jeho chatě, protože oprava auta se u Krupička protáhla.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Přístav uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.