VIDEO: Takhle dělá Petr Lexa selfie! Jeho fanynky jsou neodbytné

Petr Lexa hraje v seriálu Přístav svého jmenovce Petra Dvořáka. Seriálový Petr chodí s Johanou Skálovou, s kterou dokonce i žije. Fanynky jeho kapely jsou však totálně neodbytné. Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu!

Zatímco se Johana snaží udělat na druhý pokus tu nejtěžší zkoušku na právech, Petr se doma připravuje na další koncert a zpívá si. Nejspíš by nečekal, že jeho sláva došla tak daleko, ale všechno musí být jednou poprvé. Petra čekají horké chvilky!

Neodbytné fanynky

Zvonek zvoní a ve dveřích má Petr zčistajasna tři neodbytné fanynky. Chtějí to, co všechny mladé holky v jejich věku. Selfíčko a opít se svým idolem. Petr vůbec neví, která bije a chce holky vyhodit z bytu, protože mu je jasné, že pokud je uvidí Johana, zabije holky a následně jeho. Holky přinesly víno a rozhodli se Petrovi založit fanouškovskou stránku. Potřebují jeho fotku...

Už teď vám můžeme prozradit, že Johana opravdu přijde. A na tuto scénu se můžete těšit už v pondělí ráno.

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.