VIDEO: Takové to chlapské domácí tlachání: Svobodnej sice nejsem, ale chovám se tak!

Středeční Přístav vás znovu navrátí do pohodové letní atmosféry, která je leckdy hodně uvolněná. Není nic lepšího než popíjet u vody po dobře odvedeném sportovním výkonu. Jak vypadá takové mužské tlachání v akci? Pobavte se střihem ze středečního dílu.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

Pepa se jde poradit s ostatnímu muži ze Zátoky, protože právě dostal práci snů. Jenže ve chvíli, kdy se Pepa snaží odjet k moři se svou manželkou. Pepa by si konečně vyzkoušel práci na stylovém veteránu. Marek s Céčkem jeho dilema však pod závanem rumového odéru neberou moc vážně. V mužské debatě provoněné roztomilým machismem pokračují po jejich sportovním výkonu.

...ale žiju si tak!

"Nejlepší je bejt svobodnej," blábolí ex-hokejka Céčko, jenž má doma manželku, ale i blond milenku, která je o pár desítek let mladší. Marek mu však s pohoršením v hlase oponuje, že Céčko "svobodnej" rozhodně není. "Nejsem, ale žiju si tak," tvrdí suverénně Céčko. Možná je tohle přesně filozofie, jež praktikuje víc mužů:-)

"Ženské se nezavděčíš, proč myslíš, že jsem si pořídil hospodu," konstatuje Marek s pár promilemi alkoholu v krvi.

Na scénu se však musíte podívat sami, protože to není zdaleka všechno!

Další scény uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.