VIDEO: Tereza se vrací do Přístavu. Marek je jako vyměněný

Divoký večírek v Přístavu má dohru. Tereza se vrací do Přístavu, aby tak trochu zkontrolovala svého manžela a dceru. A Marek? Po divoké noci je jako vyměněný. Podívejte se na scénu.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

"Z mýho pohledu mi to tady dost pomáhá, myslím, že se dávám do kupy," říká Marek Tereze, jež je na obhlídce v Přístavu. Jako kdyby vycítila, že se něco děje. Zatímco Marek odolává náletům mladých dívek, její dcera Johanka se nešťastně zamilovává do Romana.

Marek jí také oznámí, že už má všechny peníze, aby mohl zaplatit padesátitisícový dluh za kotviště. Tereza nevěří vlastním očím. Že by se Marek opravdu měnil k lepšímu?

Tereza soudí

Johana a Marek popisují Terezu jako ženu, která potřebuje kontrolovat jejich životy. Johana se dokonce nebojí říci, že Tereza Marka dusí. Tereza vlastní složitou povahu vysvětluje tak, že chce, aby byli všichni šťastní. I proto se ptá Marka také na to, jestli stále pije. Marek ji neodpoví, ale rovnou ukáže jeho trik, jak potěšit zákazníky a zároveň se nestát nezodpovědným alkoholikem.

Podívejte se na Marka, jenž se chová jako beránek. Tereza dokonce dostane pusu. A jejich vztah se možná přesouvá do daleko hezčích pozic, než ve kterém se zmýtal už delší dobu.

Ve středu uvidíte daleko celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.