VIDEO: Tereza si jde promluvit s Krupicí o jejich situaci. Bude rvačka?

Když Marek Skála v pondělí otevřeně řekl, že má poměr s Pavlínou, Tereza byla překvapená. O dost překvapenější byl následně Marek sám, když se mu Tereza svěřila s tím, že chodí s Romanem. Tereza se rozhodla jít si promluvit s Krupicí. Podívejte se na video ze středečního Přístavu.

Marek na nevěru své manželky s nejlepším kamarádem zareagoval vztekle. Vyhodil Romana z Přístavu. Roman však není tak hloupý a nenechal se odbýt. Do hospody Přístavu totiž investoval dvakrát tolik peněz než Marek Skála.

Tereza je překvapená výběrem Markovi milenky. I když ji Roman (omylem) něco naznačil, nenapadlo jí, že by to mohla být žena, které kdysi poradila, aby od svého manžela Pepy utekla, co nejdříve, pokud s ním nechce mít dítě. Teď Pavlína chodí s jejím manželem. A je na čase si věci vyříkat.

Rozhovor mezi dvěma sokyněmi

Samotnou Pavlínu Krupičkovou však překvapí Tereza Skálová na zápraží své chatky v osadě. Krupice si zrovna užívá každý šluk z cigarety, aby se trochu uklidnila ze situace s Pepou. Ten ji neustále šikanuje svým dětinským chováním a využívá svých popálenin.

Tereza si chce o situaci, která vznikla mezi "čtyřkou ze Zátoky" promluvit. Nečekejte žádné padnutí kolem ramen. Vážnější debatu s polovytaženými drápy připravenými rovnou zaútočit už si představit nemůžete. Tereza překvapivě nabídla Krupici právní pomoc od právničky, která se specializuje na zastupování žen u rozvodů. Právnička zvaná "hyena" dokáže prý každého muže totálně oškubat. Přijme to Krupice?

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.