VIDEO: Trhlá Milena skóruje jako modelka

Hlavní hvězdou focení pro ženský časopis Isabela měl být hlavně Pepa Krupička se svým nápadem "autoservis pro ženy", Milenka se však vetřela na focení. A její touha po kariéře před reflektory je obrovská. Podívejte se na celou povedenou scénu.

Když Milenka zaslechne, že se bude u Pepy v dílně fotit fotografie do ženského časopis Isabela, může se přetrhnout, aby se na focení dostala. Pepa jí neumí říct ano, a tak uklizečka a kuchařka v Přístavu stepuje před červeným autem v tom nejlepším, co doma našla.

Stylisté by dozajista padli do mdlob, ale co se dá dělat. Sama novinářka už pochopila, že je zbytečné naznačovat a čeká, až Milenka svůj exhibiční výstup dodělá.

Rozhovor s hvězdou

Pepu nominovaly čtenářky jako nový mužský archetyp dnešní doby. Pepa sice neví, co to znamená, ale rozhodně souhlasí. V rozhovoru se zmíní o Pavlínce, ale i o tom, zda se směje ženám-řidičkám. Novinářka potřebuje rychle fotky k rozhovoru, a tak si Pepa vzpomene na bývalého fotografa Romana Mareše.

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky časopisy fotky modelky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.