Vlastní svatební šaty jsem kupovala v módním řetězci, přiznává milovnice módy Kateřina Kaira Hrachovcová

Postava Kateřiny Kairy Hrachovcové, Milenka Hrdá, se v seriálu konečně vdala. Televizní Milenka má dost ulítlý vkus, zatímco její představitelka si potrpí na vybranou módu od českých a světových návrhářů. Zkrátka miluje umění ve všech směrech.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Kateřinu Kairu Hrachovcovou můžete už skoro rok vídat v televiznímn seriálu Přístav, kde hraje potrhlou Milenku. Milenka si dává záležet na svém vzhledu a řekněme, že její outfity tak trochu odpovídají i jejímu nitru. Někdy to je pořádná divočina, zkrátka my bychom se v hlavě Mileny ze Zátoky ocitnout nechtěli.

Jejím bláznivým outfitům odpovídá i make-up, který je někdy tak barevný, že máte pocit, že Milenka objevila nové barvy. Kaira však tvrdí, že v maskérně jí to trvá daleko méně času než jejím mužským kolegům.

"Milena nemá vypadat dokonale, nemusí si potrpět na to, aby se třeba náhodou někde neleskla, nebo měla nakřivo namalované oko. A když mi kouká někde vlas, tak je to také v pořádku. Jsem opravdu během pěti minut hotová," říká Kateřina.

Její představitelka Kateřina Kaira Hrachovcová je šťastně vdaná za svého veterináře přes deset let a jejich svatba byla na rozdíl od té její seriálové poněkud "narychlo". Kaira se dokonce přiznala, že svatební šaty nakoupila ve slevě v módním řetezci a byly jí dokonce o něco větší. Jak sama ale říká, na své svatbě by rozhodně nic neměnila, protože všechno bylo krásné.

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení:

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.