Z Mili je úspěšná vlogerka! Podívejte se na celý Přístav na Prima PLAY!

Nestihli jste páteční premiérový díl Přístavu? Všechny díly primáckých seriálů můžete vidět na Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Co jste v pátek neviděli? Všechno můžete napravit na Prima PLAY, kde pro vás máme archiv všech primáckých televizních pořadů a seriálů. Mezi ně samozřejmě patří i Přístav. Co se dělo v premiérovém dílu druhé řady?

Kuchařce z Přístavu, Mili Pátkové, hrozí vyhazov. Drak Mili v Přístavu nechce. Martin, syn Radima Pátka, Mili nabídl, aby natočila YouTube videa o vaření české klasiky, což jde Mili rozhodně lépe než vaření zdravých bio jídel, které po ní chce Drak.

Mili také prozradí, jak se vlastně s Radimem dali kdysi dohromady.

Náctiletá Anča, dcera Koblihy, se poprvé zamilovala na táboře. Pepa se s tím, že jeho nevlastní dcera vyrostla tak rychle, těžce smiřuje. V Přístavu tak přijde řeč i na to, kdy muži ze Zátoky ztratili panictví. A to bude velice zajímavá diskuse!

Tereza je zpět v Zátoce z nemocnice, její šéf na ni stále tlačí, aby začala ihned pracovat. Během jeho návštěvy se ve dveřích domu objeví také Drak s květinou. Snaží se Terezu podplatit jakýmkoliv způsobem, aby soudila jeho případ.

Sledovat Přístav můžete na Primě každý pátek ve 20.15! Všechny díly najdete i v online archivu Prima PLAY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.