Z Radima Pátka je slaměný vdovec Přístavu

Přístav II (13) - upoutávka

V pátečním Přístavu se hodně zasmějete, protože Radim je slaměný vdovec a bez Milenky jde život těžko. Josého děti se na prázdniny konečně vrátí do Čech, aby se svým otcem strávily prázdniny.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Na Primě už tento pátek uvidíte, jak se zachová Radim, když se o sobě dozví, že je mizerný milenec. Manželka Radima, Mili, odjela ze Zátoky, aby se mohla starat o svou matku. Z Radima se rázem stal slaměný vdovec, trochu se o něj stará i Martin, jeho syn. Ten má za úkol sledovat Radima a zaručit, aby se Radim a jeho bývalá přítelkyně Vilma nesetkali.

Martin selže a Radim se s Vilmou potká před chatou. Poprosí Vilmu, aby před Mili nic o tom, že spolu kdysi něco měli, neříkala. Vilma se trochu urazí a rozhodne se dát Radimovi co proto. Prohlásí o něm, že si na jejich akt lásky stejně nepamatuje, protože Radim byl mizerným milencem. To se Radima a jeho ega samozřejmě dotkne.

První vážná hádka Vilmy a Šimiho

Vilma se konečně nastěhovala k Šimimu do Zátoky a prožívají spolu zamilované dny. První mráčky se však objevují. Většina diváků už snad zapomněla na hysterické a žárlivé výstupy Šimiho, které dělal své předešlé partnerce Ivance.

Když Šimi viděl, jak se do výstřihu Vilmy nenápadně dívá i někdo jiný než on, udělá pořádnou scénu. Z Šimiho jde sice strach, ale Vilma se ho rozhodně nezalekla a dokázala, že s sebou nenechá orat.Šimi ji po žárlivé scéně musí dokonce odprosit na kolenou.

Martin a Johana se sbližují

Martin se snaží neustále pomáhat Johaně a být jí tak na blízku co nejčastěji, proto mu vyhovuje její brigáda v Přístavu. Oba dva jsou vysokoškoláci a za chvíli jim začne semestr v Praze. Budou se vídat i tam? A co na to Petr?

Johana se s Martinem dobře baví, zatímco Petr koncertuje na Moravě. Dokonce se dostanou i k tématu, proč Martin vlastně momentálně žije u Pátkových. Radimův syn se však z odpovědi vyvlíkne.

Hadi nesnášejí Ivanku

Do Zátoky přijíždějí světoběžníci. Dvojčata a malá Klárka Olgy a Josého se konečně na prázdniny vracejí do Čech. José jim připravil hodně zábavy, jedna z nich je i oslava příjezdu, kde se mají více seznámit s novou přítelkyní Josého.

Dalo se čekat, že hadi z ní nebudou nadšení a snaží se jí vyhýbat. Ivanka se snaží, aby ji měli rádi. Zatím se příliš nedaří.

Sledujte v pátek další pokračování seriálu Přístav ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.