Zákulisí: Nejen hvězdy Přístavu točily podzimní upoutávky

Hvězdy Přístavu můžete vidět i jindy než ve středu. Jejich sympatické obličeje uvidíte pravidelně v krátkých televizních upoutávkách. Značka: hrajeme si s dimenzemi. Martin Dejdar byl za elegána, Filip Blažek za pohodáře mezi pruhy a kouzelná Sandra Černodrinská za elegantní slečnu.

Už v sobotu se na televizní obrazovce objeví nové podzimní identy, které budou navazovat na jarní znělky, jejichž celý koncept vycházel z hvězdného období české audiovize šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy.

I tentokrát Prima staví na svých tvářích a moderní a čisté grafice. "Celý letošní podzim je na Primě pod heslem ´víc´. Máme víc vlastní tvorby, premiér i našich koprodukčních filmů, a tak i ve znělkách navazujeme na jaro, ale všeho je VÍC – pohybu, úsměvu, optických triků i víc tváří," říká kreativní ředitel televize Prima Michal Pacina.

Dvoudenního natáčení se účastnily přední tváře Primy, nejen moderátoři, ale i herci stávajících i nových seriálů. V různých pózách se představí Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Klára Doležalová, Karel Voříšek (Zprávy FTV Prima), Jan Kraus (Show Jana Krause), Markéta Plánková (Cesty domů), Jakub Prachař (Československo má talent), Zdeněk Pohlreich (Ano, šéfe!), Adéla Gondíková (Gondíci s. r. o.), Martin Dejdar, Filip Blažk, Václav Postránecký, Leoš Noha (Vinaři), Josef Klíma (Očima Josefa Klímy), Monika Leová (Odpolední zprávy) či nová moderátorka TOP STAR magazínu Eva Perkausová.

Znělkám dominují čtyři hlavní barvy – černá, červená, oranžová a modrá. Speciálně vyrobené kulisy v sobě kloubí hru a interakci s živými dekoracemi, do nichž kreativci TV Prima implementovali samotné moderátory a herce.

Herci z Přístavu připluli na krátké natáčení

Martin Dejdar, Filip Blažek a Sandra Černodrinská se také na pár hodin stali objektem obrovských kamer a velké stylizace, což speciálně pro Martin Dejdara, muže, který nemá rád žádné "okolky", bylo trochu utrpením. Chápejte, pro muže je totiž takovéto natáčení stejně příjemné jako focení. Proces výroby podzimních televizních znělek totiž záleží na nepatrných detailech v kombinaci barev oblečení, make-upu a pozadí, výrazu obličeji, pohybech rukou, správné chůze...

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení identů:

Podzimní identy můžete sledovat každý den na Primě, další díl seriálu Přístav už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.