Zákulisí nočního natáčení Přístavu fotí Kateřina Kaira Hrachovcová

Exteriéry seriálu Přístav se stále natáčejí i v seriálové Zátoce u řeky. Jaké jsou podmínky natáčení? Od začátku natáčení úspěšného primáckého seriálu se s vámi herečka Kateřina Kaira Hrachovcová dělí o zachycené momentky přímo z placu.

Nejoblíbenější postavou seriálu Přístav je podle televizních diváků právě její postava – jednoduchá, ale vtipná Milenka Hrdá, která momentálně žije v partnerském vztahu s druhou oblíbenou seriálovou postavou – vykutáleným Radimem Pátkem, toho bravurně hraje Petr Čtvrtníček.

Každý herec vám může potvrdit, že natáčení seriálu či filmu je hlavně o čekání. Čekáte na dobré světlo, čekáte na správný moment, nebo na to, až se všechny scény perfektně odzkoušejí, aby se mohly natočit naostro. Během čekání tak Kateřina často fotografuje na svůj mobilní telefon a zachycuje momentky přímo z natáčení.

Podívejte se s námi do zákulisí okem vaší oblíbené herečky a představitelky Milenky Hrdé:

Fotografové nikdy nespí, alespoň během nočního natáčení, Foto: Kateřina Kaira Hrachovcová

Chcete vidět další fotografie focené Kateřinou Kairou Hrachovcovou?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.