Ženy ze Zátoky nepoznáte. Do Přístavu přijeli filmaři!

Kateřina Kaira Hrachovcová má v primáckém seriálu Přístav v roli Mileny osobitý styl chování i oblékání. Ve středečním dílu ji ani její kolegyně Hanu Gregorovou a Zuzanu Slavíkovou málem nepoznáte. Ale podívejte se také na Kaiřiny civilní fotky, na nichž vypadá o dvacet let mladší.

V seriálu Přístav se momentálně natáčí film. A právě v něm si zahraje i trojice Arleta (Zuzana Slavíková), Libuše (Hana Gregorová) a Milena (Kateřina Kaira Hrachovcová). Protože mají představovat vesnické ženy, podle toho jsou i oblečené – šátky na hlavách, svetry, nechybí tepláky a zástěra.

„Oblékli nás tak, jak si scenáristi filmu představují, že mají vesnické ženy vypadat. Nám se to moc nelíbí, chtěly jsme vypadat lépe, například Libuše, kterou představuju v seriálu já, by si na sebe tepláky v životě neoblékla, ona se snaží být vždy upravená. A já sama za sebe? „Běžné tepláky bych si na sebe taky neoblékla, ale mám jedny šmrncovní džínové, ty nosím ráda,“ říká Hana Gregorová.

„Má figura v seriálu je svým způsobem absurdní a tomu odpovídá i to, jak chodí oblékaná – po svém, ale nejlépe, jak umí. Říkám, že kostým dělá herce. A tyto kostýmy jsou skvělé a i díky nim se mi Milena moc dobře hraje. Mileně se nelíbí, když má hrát v komparsu vesnickou ženu a má mít na sobě tepláky. Mně jako Kaiře to ale nevadilo, protože kostým i v tomto případě dotvářel roli. Měla jsem navíc silné brýle, přes které jsem skoro vůbec neviděla, což s sebou neslo docela legrační momenty,“ vysvětlovala herečka, která v tomto převleku vypadala mnohem starší.

Naprosto úchvatně herečka naopak vypadala při nedávném focení pro jeden magazín. „Fotky vznikly k rozhovoru a vypovídaly o mně stejně jako jeho text. „Focení bylo moc příjemné a přirozené, s týmem, který na něm pracoval, jsme se domluvili, že si přinesu oblečení podle své představy a na místě vymyslíme, jak budou fotky vypadat, a doladíme detaily. Výsledek se mi moc líbí. Na fotkách nejsem v žádné roli, tohle jsem skutečná já, tak se opravdu cítím, ty fotky stejně jako text jsou o mně jako o ženě, o člověku,“ říká herečka.

Kairu Hrachovcovou můžete sledovat v pondělí a ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky filmaři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.