Zlomí seriálová žárlivost Martinovi Zounarovi vaz?

Pepa Krupička je dobrák s velkým srdíčkem. Jeho největší láskou je jeho manželka Pavlína. Martin Zounar nám v rozhovoru prozradil, že právě jeho nekonečná láska ke své ženě bude kámen úrazu. Podívejte se na rozhovor.

Martin Zounar hraje v seriálu Přístav Pepu Krupičku. Pepa je muž jako hora, ale hlavně obrovský dobrák. Všechno sežene, opraví, natře a jak dodává Marek Skála (Martin Dejdar) s patřičně pobaveným tónem, všechno odbahní a vysuší. Pepa je zkrátka práce všeho druhu, jak se tak říká.

Martin Zounar svou seriálovou postavu vidí hlavně jako upřímného chlapa, který miluje svou ženu. "A to je také místo, kde je nejvíc zranitelný. A protože je dost přímočarý, někdy svoje emotivní výlevy pořádně přepálí, " vysvětluje Martin Zounar.

Žárlivé výstupy

Podle herce má Pepa Krupička jednu nepříliš pozitivní vlastnost. Pepa strašně žárlí a jeho žárlivé výstupy se neustále stupňují, zároveň je to však muž, který "Krupici" dává neustále najevo svou lásku. Pavlína je zahrnuta komplimenty na svou postavu, krásu a duši prakticky dvacet čtyři hodin denně. Jeho žárlivé scény se však s nově příchozími muži (ano, máme na mysli sexy cizince Marka Skálu a Romana Mareše) budou neustále objevovat.

Manželku Martinovi Zounarovi hraje Jitka Schneiderová, která v seriálu všem ženám přiznává, že s Pepou mají doma pořádnou "itálii". Facka ovšem nepadla ještě ani jedna! Martin Zounar prozradil, že Pepovi jeho žárlivost pořádně zkomplikuje život.

Podívejte se na rozhovor:

Chcete vidět, jak se Martin Zounar fotil k promu seriálu Přístav?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.