Pro někoho budou tyhle Vánoce poslední! Uvidíte v Temném Kraji

Otevřený detektivní případ Jezinky se v sobotu večer vyřeší. Na koho v Temném Kraji čeká dárek v podobě otráveného čaje a pro koho budou letošní Vánoce ty poslední?

Petr Kraj spolu s kolegy z Prahy a také z okresního oddělení pátrá po pachateli, který své oběti vraždí jedem ukrytým ve vánočním čaji.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Policejní vyšetřování nečekaně odkrývá složité mezilidské vztahy mezi zaměstnanci pojišťovny, kde mezi ženským osazenstvem probíhá boj o pohledného ředitele. O co šlo v 1. části, přiblížuje sestřih toho nejdůležitějšího hned níže.

Zatímco všichni po svém slaví Vánoce, Petr nastupuje do nemocnice na operaci a až příliš pozdě mu dochází, kdo je hledaná ohnivá žena, na kterou marně upozorňuje místní kartářka.

Den zákroku se blíží!

Petrův ošetřující lékař a kamarád je ze složitého zákroku na jeho mozku, ke kterému přizval zkušeného chirurga, možná nervóznější než samotný pacient. Ten je totiž takřka do posledních sil duchem stále v práci.

I když má Petra operovat skutečná kapacita v oboru (manžel veterinářky Terezy), výsledek i technicky dobře provedeného úkonu zůstává stále zcela nejistý.

Poslechněte si rozhovor těchto dvou doktorů, držte Petrovi palce a počkejte si na sobotní pokračování seriálu Temný Kraj.

Nenechte si uniknout další epizodu ze seriálu Temný Kraj v sobotu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.