Seriály a filmy

11. srpna 2016 12:02

Abi chtěl ukončit natáčení! Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli

S posledním dílem letního speciálu Prostřeno! – Poslední večeře se vracíme mezi partu z Moravskoslezského kraje, která soutěžila v září loňského roku.

V poměrně konfliktní skupině byl hlavním aktérem Egypťan Abi. Ten vyznává muslimskou víru, ale nebyl tolik ortodoxní. Během natáčení mu vadilo jen vepřové, které nejedl, alkohol ostatní pít mohli, on se mu ale vyhýbal. Láďa, jeden ze soupeřů, jej ale podezíral z toho, že Abi dokonce chodí do casina a pije alkohol.

Po skončení natáčení se tak skupina rozložila. Dál se scházeli jen Abi, Kateřina a Petr, oslavili spolu třeba narozeniny Kateřiny. Prostor k těmto setkáním poskytl Abi ve své kavárně. Nic společného s nimi ale nechtěl mít už Aleš, po natáčení to s nimi rázně ukončil. Kontaktu se ze začátku nebránil Láďa, po odvysílání Prostřeno! ale i jeho aktivita utichla a s ostatními se už nebavil. Jak to dopadne tentokrát? Uvidíte už v neděli 14. srpna v 17.35 na Primě.

Abi ukončuje natáčení!

Do poslední chvíle není jasné, zda dorazí Aleš. Všichni jsou zvědaví. Ve vzduchu ale tak trochu visí i to, jak se bude chovat Abi. A je to také kámen úrazu. Egypťan Abi se celý den uráží. Stačí jediná narážka a vyhrožuje, že skončí. Rozezlí jej i Láďa, který si myslí, že v Prostřeno! soutěžil jen kvůli čajovně, a je oheň na střeše. Řeší se i staré kauzy. Třeba ta, jak Abi nutil hosty dojídat. Chtějí ho proto naučit významu slova tolerance. Jde to ztěžka. Abimu se nelíbí, ani když má vařit pro ostatní. Nechce se držet receptu, má svou hlavu a španělské ptáčky připraví podle vlastního postupu.

Abi si poradit nenechá! Španělské ptáčky připravuje podle sebe.

Hosté se ale tentokrát nebudou bát a Abimu se postaví. Dočkají se i pochopení z jeho strany a omluvy? Bude to hodně napnuté. Chleba se bude lámat od začátku do konce.

Znáte "Hnuslám"?

Kdo si nakonec podle ostatních zaslouží výhru? Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 14. srpna v 17.35 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.