Prostřeno! Adam podezírá Ivu, že podává obyčejné vepřové, nikoliv kančí!

Mzdová účetní Iva (39) pokračuje v linii, kterou nastavil Adam a Věra. Bude opět zvěřina, hosté se dobře najedí a ve finále se také něco dozvědí

„Konečně domeček!“ radují se Východočeši. Dvojnásobná vdaná maminka Iva bydlí v novém domě, krásně naklizeném a čistém, zároveň ale útulném. Kolegové se budou u Ivy, která jim dosud občas prý připomínala učitelku, nakonec cítit moc příjemně. Iva má organizační talent a je to zkušená kuchařka, takže by její poslední večeře a celé finále mohlo proběhnout v pohodě. Přesto není hostitelka se svou večeří stoprocentně spokojená, ví, že má navíc.

Dýňová polévka

Zklame ji už předkrm, plněné mini rohlíčky nejsou tak vláčné, jak si představovala. Na další chod bude dýňová polévka z dýně, kterou si sama vypěstovala na svém políčku. Vydesignovaná polévka se semínky je pro někoho přesolená, ale pro Nicole, která je zvyklá na pikantnější krémy, naopak nedochucená, Adam nechce hostitelce věřit, že „masíčko po myslivecku“ s rýží je skutečně z kančího. Podezírá Ivu, že jde o obyčejné vepřové. Ani Ivě se nepodařila smetanová omáčka tak jako jindy.

Dobrá parta

Hostitelka, která má ráda pořádek a je zvyklá podávat kvalitní výkony, je trochu rozčarovaná. Není na sebe až moc přísná? Vždyť její jablíčkový dort považuje Pavel za nejlepší moučník týdne! A připraví nejlepší úkol týdne… Překvapivá je i zábava, která souvisí s gastronomií i místem. Víte, jak vznikly hořické trubičky? A hlavně, uměli byste tuto cukrovinku vyrobit? Soupeři si to zkusí podle originální receptury a zjistí, že je to pěkná dřina… Odhalí v Královéhradeckém kraji nakonec nějakého taktika? Přizná se sám? A kdo to všechno vyhraje? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.