Seriály a filmy

8. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Andrea z Prostřeno! nezvládne připravit dezert podle pravidel. Budou její soupeři shovívaví?

Andrea z Prostřeno! přizná, jak to bylo s přípravou jejího dezertu. Co si o tom myslí ostatní soutěžící? Projeví se tato chyba na hodnocení?

V úterý u Andrey nechutná červené zelí. Bylo divné. Měkké a ochucené jinak, než je běžné. Navíc výpečky nejsou z bůčku a nejsou tedy ani mastné, ani slané. A to vadí. Jediný, kdo je v pohodě, je vegetarián Shaldu, který si dá – suchý knedlík.

Podívejte se, jak soutěžící hodnotí kombinaci chutí:

Andrea se přizná, že dezert je včerejší. Komu to bude vadit? A proč to Andrea nestihla. Střecha všem hostům chutná, ale rozhodně strhnou body za předčasnou přípravu.

Proč Andrea připravila dezert den předem? Podívejte se:

Kurýrka Andrea miluje jízdu autem. A také adrenalin. Do pořadu ji přihlásila její maminka, která je přesvědčena o tom, že její dcera skvěle vaří, jak už to maminky většinou mívají. Andrea se umí pořádně naštvat a je otázkou, jestli se vytočí také během přípravy jídla nebo zda udrží nervy na uzdě. Těší se na nové lidi, které u stolu potká, svou účast v Prostřeno! bere jako velkou výzvu. Ovšem jestli jí někdo z dalších soutěžících naservíruje mořské plody, bude nekompromisní a nejspíš je odmítne.

Jak charakter Andrey ocení ostatní? Sledujte už v úterý! Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.