Seriály a filmy

6. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Arabský šejk, Ind, drsné ženy a mnohem víc tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Muži budou v mírné přesile a dvě ženy celého týdne si odvaří hned na jeho počátku.

Bude to výhoda, nebo naopak minus pro další taktizování a hodnocení? K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v Jihomoravském kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství. Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo ženy? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a zakomponování žemlovky do menu tak, aby jej nikdo nepoznal? Občas je složitější poradit si s úkolem týdne, který je jednoduchý, než s tím, který se může v menu tvářit velmi nenápadně.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Řidička Veronika (30) jezdí kamionem.

Pokud by vyhrála, dala by část peněz mamince a část by vložila do rekonstrukce domu. Jídla poskládala tak, že mezi nimi hosté najdou jen taková, která chutnají její rodině. I proto je přesvědčená o tom, že by se mohlo případně i zadařit. Mezi Veroničiny koníčky patří modeláž nehtů, jízda na kole, malování. Velmi ráda cestuje. Podaří se Veronice zaujmout poměrně jednoduchým menu, nebo si hosté budou schovávat body pro další dny? A objeví se nám hned první den u stolu taktik? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Kurýrka Andrea (28) miluje jízdu autem. A také adrenalin.

Do pořadu ji přihlásila její maminka, která je přesvědčena o tom, že její dcera skvěle vaří, jak už to maminky většinou mívají. Andrea se umí pořádně naštvat a je otázkou, jestli se vytočí také během přípravy jídla, nebo zda udrží nervy na uzdě. Těší se na nové lidi, které u stolu potká, svou účast v Prostřeno! bere jako velkou výzvu. Ovšem jestli jí někdo z dalších soutěžících naservíruje mořské plody, bude nekompromisní a nejspíš je odmítne. Jak charakter Andrey ocení ostatní? Sledujte už v úterý!

Středa: Podnikatel a odborník Shaldavya (35) si užívá rodinného života, hodně pracuje i cestuje.

Rozhodl se představit lidem indickou kuchyni, a jeho žena ho v tom rozhodně podpoří. Pochází z Indie. V Indii má už jen otce (matka před rokem zemřela) a dále má sestru, která žije v Americe. Do Indie pravidelně jezdí i s rodinou. Pochází z jižní Indie, která je úplně jiná než severní. Snaží se rok vždy rozdělit a být půl roku v Indii v horách a půl roku v České republice – takto to dělá již osm let. Je ženatý a s manželkou Liběnou má roční dceru. Menu sestavil tak, aby bylo dobré – má ozkoušeno, že tyto chody jeho českým hostům chutnají.

Podívejte se první ukázky z Prostřeno! s nádechem Indie.

Rád vaří a rád si vše vyzkouší. Česky se domluví, i když není úplný přeborník. Pokud by vyhrál, tak by investoval do podnikání, které s manželkou plánují. Jako zábavu si připraví výrobu deepaku na diwali (indický svátek) nebo zkoušku indického sárí. Jak to celé dopadne? Sledujte mezinárodní setkání už ve středu.

Čtvrtek: Zedník Jakub (18) by si rád uspořil peníze na auto.

I proto souhlasil s tím, aby ho jeho kamarád do soutěže přihlásil. Připravil si menu, které umí dobře připravit, navíc jeho jídla nejsou složitá. Na druhou stranu, kdo z osmnáctiletých teenagerů umí říct, že zvládne karlovarský knedlík, případně suflé? Má Jakubovo menu naději na výhru, nebo se nad talíři bude taktizovat a budou se kout pikle? Pokud se Jakub bude řídit svým mottem, které zní: „Nikdy se z ničeho nezbláznit,“ jistě jeho den dopadne na výbornou. To je ale jen teorie. Jak to všechno dopadne, uvidíte už ve čtvrtek.

Pátek: Manažer Jiří (30) je zadaný, a přitom svobodný jako vítr. Jak sám tvrdí.

Faktem je, že do pořadu se přihlásil společně s přítelkyní po prohrané sázce. Ona účinkovala v minulém roce a Jiří řekl, že pokud ona vyhraje, tak on to zkusí také. Vyhrála. Tudíž jemu nezbylo nic jiného než se přihlásit také. Bude stejně úspěšný jako jeho partnerka, nebo se mu tolik dařit nebude? Menu sestavil z mnoha oblíbených rodinných receptů, je ovšem otázkou, jestli budou chutnat také jeho novým přátelům. Jiřího baví příprava studené kuchyně. Objeví se na menu také něco z jeho vášně? Sledujte už v pátek, co jste během týdne třeba přehlédli, a počkejte si na výsledek týdenního hodnocení, které je ukryto pod pokličkami. Už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.