Seriály a filmy

7. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Blanka najde ve svém zeleninovém vývaru kousek masa! Chtěl ji Tomáš podvést?

Číšník Tomáš (26) se snaží, hosté si u něj připadají jako v dobré restauraci a on předvede i něco ze svého hostitelského umění.

Ve čtvrtek hosty k sobě domů pozve mladý číšník Tomáš a je to po včerejšku příjemná změna. Tomáš bude podávat moderní menu, chybět nebude ani kachnička a něco navíc pro Blanku. Jako hostitel se Tomáš opravdu snaží, soupeři se mají na co těšit. Předkrm bude krásně naservírovaný kotouč z lososa a brambor, dále bude opět vývar, silný a s domácími nudličkami. Ke každému jídlu se podává to správné víno, ale Blanka jeho snahu zcela neocení.

Tomáš dělal domácí krokety!

Tomáš jí dokonce uvařil zvlášť zeleninový vývar, opravdu na to přísahá a dokonce ji zve do kuchyně, aby se přesvědčila. Jenže při nalévání polévky se mu asi ze sběračky do její polévky vloudil kousíček masa a to bude něco! Přesto se Blanka ve čtvrtek asi nají nejlépe. Lojzík sedí po včerejšku u večeře jako zařezaný a hostitele požádá, aby mu každé víno nalil do jiné skleničky, což je vzhledem ke středě a stavu jeho skleniček skoro drzost. Dokáže Tomáš napjatou atmosféru uvolnit? Podaří se mu to u zábavy, kdy předvede něco ze svého barmanského umění.

Speciální vývar pro Blanku

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.