Seriály a filmy

15. listopadu 2021 04:00

Aneta Gretzová

Bláto místo chleba, studené krevety, tajemná Diana a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (66) - upoutávka

Dvě ženy a tři muži. Už v pondělí začnou soutěžit o to, komu to jde v kuchyni lépe, a také o peníze, které se hodí vždy. Menu budou servírována různorodá. Vepřová panenka se opět bude snažit opanovat menu všech soutěžících, ale nepodaří se jí to, a dostane se tak i na jídla, která v soutěži zatím nebyla. Komu se podaří splnit svůj záměr a uvařit excelentně exotická jídla a kdo bude mít potíže s načasováním?

Jak se do celodenního shonu vejde úkol týdne, kterým je tentokrát příprava pudinku se šlehačkou? A bude se takové dětské dobrotě mimo menu někdo divit, nebo ji nikdo ani nepostřehne? Pražáci a Středočeši to tentokrát opravdu nebudou mít jednoduché, i když to tak na první pohled nevypadá. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení.

Pondělí: Skladník Václav (35) má velkou vášeň, a tou jsou koně.

Má tři děti s expřítelkyní. Do pořadu se sám nepřihlásil, ale bere to jako výzvu a rád to vyzkouší. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na nákup do domácnosti. Menu, které si vybral, poskládal z jídel, která má rád. Jak se popasuje s úkolem týdne a bude mít chuť vše vzdát, nebo se o každý bod opravdu porve? Sledujte už v pondělí, jak tohle dopadne!

Úterý: Učitelka Klára (32) nedávno změnila profesi a ta učitelská ji velice naplňuje.

Žije s manželem a mají už šest let po svatbě. Děti zatím nemají. V domečku bydlí teprve krátce. Dům téměř doslova vydupali ze země; měli velký problém se stavebním úřadem a až po čtyřech letech získali stavební povolení. Doba to pro ně byla nekonečná a ona se se svými sestrami hecovala, že až budou mít dostavěno, tak ji přihlásí do Prostřeno! A je to tu. Účast v pořadu bere jako výzvu. Dosáhne na výhru? Už v úterý zjistíme, jak se jí bude dařit.

Středa: Provozní v restauraci Vojtěch (36) má doma malou dceru.

Do rodiny patří ještě fenka Cuketa. Když to čas, finance a protikoronová opatření dovolí, tak rádi cestují, vídají se s přáteli a sportují s rodinou. Do pořadu se přihlásil ze zvědavosti. Svou účast bere jako výzvu a možnost vystoupit z komfortní zóny. Tato jídla si vybral, protože jsou lehká, letní a výborná. Rád připravuje jednoduchá a rychlá jídla. Rozhodně ne českou kuchyni. Jí vše, ale nejraději má vietnamskou kuchyni. Snaží se vyhýbat knedlíkům a bílému pečivu. Jeho menu se mu líbí, co na něj ale ostatní hosté? Opravdu si zvolil šťastnou kombinaci jídel? To uvidíte už ve středu, tak se dívejte!

Čtvrtek: Asistent Pavel (27) je čerstvým tatínkem.

Novorozená dcera je nyní nově náplní jejich společného života. Do pořadu ho přihlásila jeho partnerka, protože si myslí, že Pavel umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by peníze dal do rodinného rozpočtu. Jeho velkým koníčkem jsou auta a péče o ně. Má rád elektroniku, hudbu a volný čas věnuje přítelkyni a dceři. Má rád vše, co je s láskou připravené, a takové bude i jeho menu. Dokážou to ale hosté ocenit? Nebo budou mít na jeho kulinářské schopnosti jiný názor? To sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Studentka Diana (16) miluje hudbu a vaření.

Žije v rodinném domě se svými rodiči. Má staršího bratra, který už žije sám. Do pořadu ji přihlásila přítelkyně jejího bratra, protože miluje jídlo, které Diana vaří. Pokud by vyhrála, tak by si udělala vlastní nahrávací studio, aby mohla tvořit hudbu. Svým hostům v rámci zábavy zazpívá a jídla sestavila tak, aby si byla jistá jejich chutí i přípravou. Ráda připravuje dezerty, hlavní jídla – těstoviny, steaky – a také jídla z čínské, japonské a taiwanské kuchyně. Ráda má vše kromě syrových rajčat. Jak se jí povede pohostit své soupeře, to zjistíte už v pátek.

Sledujte, jak celý týden dopadne…

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.