Boží znamení v Prostřeno! Konečně má radost i Romana

Vlastimil (45) má za sebou pestrou kariéru, ale kvůli své nové rodině a mladé ženě se vrátil z Ruska domů

Jediný muž skupiny Vlastimil (45) z Frýdku-Místku se může pochlubit celými roky prožitými v zahraničí. Žil a pracoval v Estonsku a na vysoké pozici i v Rusku, kde také nasbíral své gastronomické zkušenosti. Není tedy žádným překvapením, že menu bude uprostřed týdne složené z východoevropských specialit. Během večeře se budou dámy svého hostitele vyptávat a dozvědí se, že zajímavou práci v zahraničí obětoval a vrátil se domů kvůli ženě a malé dcerce. Uvolněný hostitel dámy příjemně potěšil také tím, že zvládl připravit dva druhy kynutého pečiva.

Podívejte se, konečně má i Romana radost:

Na druhé straně překvapil navzdory očekávání svým celkem skromným bydlením a některé věci v kuchyni bohužel nedotáhl k dokonalosti. Třeba servíroval studenou, i když moc dobrou hovězí polévku s knedlíčky a nudlemi. Ke kyjevskému kotletu, kam kromě másla přidal i kopr a žampiony, vystydly i šťouchané brambory. Nakonec mu ale perfektně vyšel estonský moučník kringel, dokonce ho při přípravě esteticky působícího pleteného věnce s mákem potkal takový malý zázrak, roztomilá náhoda. Boží znamení, jak si myslí Romana?

Rodina má pro Vlastimila přednost:

Děvčatům pak ani nebude vadit, že původně zamýšlená zábava vybouchla – Vlastík pohotově připraví náhradní variantu. Soupeřky si zopakují azbuku, některé na to musí jít čistě intuitivně – jako třeba benjamínek týdne Kristýna.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.