Seriály a filmy

14. července 2020 19:00

Lucie Gretzová

Boží znamení v Prostřeno! Konečně má radost i Romana

Vlastimil (45) má za sebou pestrou kariéru, ale kvůli své nové rodině a mladé ženě se vrátil z Ruska domů

REPRÍZA Jediný muž skupiny Vlastimil (45) z Frýdku-Místku se může pochlubit celými roky prožitými v zahraničí. Žil a pracoval v Estonsku a na vysoké pozici i v Rusku, kde také nasbíral své gastronomické zkušenosti. Není tedy žádným překvapením, že menu bude uprostřed týdne složené z východoevropských specialit. Během večeře se budou dámy svého hostitele vyptávat a dozvědí se, že zajímavou práci v zahraničí obětoval a vrátil se domů kvůli ženě a malé dcerce. Uvolněný hostitel dámy příjemně potěšil také tím, že zvládl připravit dva druhy kynutého pečiva.

Podívejte se, konečně má i Romana radost:

Na druhé straně překvapil navzdory očekávání svým celkem skromným bydlením a některé věci v kuchyni bohužel nedotáhl k dokonalosti. Třeba servíroval studenou, i když moc dobrou hovězí polévku s knedlíčky a nudlemi. Ke kyjevskému kotletu, kam kromě másla přidal i kopr a žampiony, vystydly i šťouchané brambory. Nakonec mu ale perfektně vyšel estonský moučník kringel, dokonce ho při přípravě esteticky působícího pleteného věnce s mákem potkal takový malý zázrak, roztomilá náhoda. Boží znamení, jak si myslí Romana?

Rodina má pro Vlastimila přednost:

Děvčatům pak ani nebude vadit, že původně zamýšlená zábava vybouchla – Vlastík pohotově připraví náhradní variantu. Soupeřky si zopakují azbuku, některé na to musí jít čistě intuitivně – jako třeba benjamínek týdne Kristýna.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.