Broňa složil báseň o Prostřeno!

Slovák Broňa (43) je šikovný i pozorný hostitel, velmi se snaží, ale jeho italská večeře se moc nepovede.

Třetí večer bude patřit Broňkovi, který žije v Česku šest let. Je ženatý a celý život pracoval jako číšník. Ale po dvaceti letech ho tato profese vyčerpala a Broněk se začal živit v Německu v autoprůmyslu. Třetí hostitel je také velký kutil a sběratel. Má rád staré věci a knihy, kterými si plní svůj dům. Knihy zatím jen sbírá a těší se, až si je jednou všechny přečte.

Podívejte se, jakou báseň složil:

Hosté budou překvapeni Bronislavovým bydlením, ve středu bude šmejdění docela zážitek, dosud jsme byli i budeme v bytech. Broněk uprostřed týdne přinese i vítanou změnu, vsadí na italskou kuchyni se slavným francouzským dezertem crème brûlée. A přestože se Broňa hrozně snaží, provedení bohužel nebude jako od Itala.

Podívejte se, jak hosty zaujala polévka:

Caprese salát a výběr sýrů vypadají na talíři pěkně, ale pro soupeře je to až moc jednoduchý předkrm, špagety s rajčaty budou plavat v oleji a omastku ze slaniny, prostě kritikou se šetřit nebude. Broněk to ale vidí jako taktiku a moc se mu nezdá Šárka a její komentáře. Ta opět nechává jídlo na talíři a hostitel nevěří tomu, že je jen tak mlsná…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.