Seriály a filmy

6. ledna 2017 19:00

Prostřeno! Bude Adéla kojit i u Poslední večeře? Dívejte se v sobotu!

REPRÍZA Na severu Moravy se sešla věkově pestrá skupina - od důchodkyně až po miminko, které bylo u stolu, ale jeho maminka ho také v průběhu večera kojila!

To tu ještě nebylo… A dokonce tam s nimi byl i manžel, který také ochutnal zbytky od stolu. Dvě nejstarší hostitelky - Maria a Jarmila se pořád dobíraly a škádlily. V sobotu se tahle partička soutěžících sejde na Poslední večeři, která začne pěkně zostra. Jarmila donese dárky všem kromě Marie. A oheň je na střeše. Pak se obě důchodkyně sejdou v jedné kuchyni a společně skládají reparát ze sýrové rolády. A uzavřou mír. Bohužel se záhy ukáže, že mír nebude trvalý. Jen do příští války. Dojde i na happy end? Sledujte Prostřeno! – Poslední večeře v sobotu 7. ledna v 17.35 na Primě.

Jarmilka s Maruškou budou muset vařit spolu!

Budou se jíst i krevety!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.