Seriály a filmy

15. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Bude Janě nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery?

Zkušená hospodyně Jana (39) je tak nervózní, že pokazí i jídla, která normálně virtuosně zvládá.

Jana je také z Náchoda a pozve své hosty do domečku, kde má terasu a verandu. Tam se bude také stolovat, je to příjemné prostředí. Nepříjemné je, že Petr zase nedonese žádný dárek, Jana to nechápe. Vzájemná antipatie mezi Honzou a Petrem u ní kulminuje a ovlivňuje už tak nervózní hostitelku a náladu u stolu. I když některé výroky obou pánů jsou spíš úsměvné, aspoň Žaneta, která má už vaření šťastně za sebou, se dost nasměje.

Nechoďte na WC! Tak znělo doporučení pro pondělní večeři.

Janě to ale na klidu nepřidá, přesto se snaží své menu dotáhnout do konce. Některé chutě jsou ale zvláštní, prý sladké. To se týče předkrmu – zapečených košíčků se sýrem, na milost přijde během horkého letního večera hlavně příloha, řecký salát tzatziki. Obě polévky jsou přesnídávkové, kromě dršťkové je i zelňačka, aby si každý vybral. Petr si dá obě a obě nedojí, i polévky se zdají hostům nasládlé. A budou další fazolky, šťouchačky a panenka, kterou hostitelka naložila do jogurtu. Bude maso křehké či příliš růžové? A pro srovnání přistane na stole další tiramisu, které, byť z pomazánkového másla, uspěje. A jak se bude líbit zábava s pistolí a balonky, která se poněkud zadrhne? Bude Janě hodně nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery, nebo to s přehledem zvládne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.