Seriály a filmy

31. října 2021 23:50

Aneta Gretzová

Bulharské menu, jediná žena v převaze čtyř mužů a intimní zábava již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (56) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jihomoravská nátura, hodně mužů, minimum žen, to vše je kombinace, která může některým pořádně zavařit. Jak se nakonec soutěžícím podaří vybřednout ze všech krizí a kdo uvaří tak, že se ostatní budou oblizovat?

Spousta inspirativních receptů i zajímavý úkol týdne, kterým je příprava pochoutky v trojobale. To vše čeká na čtyři statečné a jednu statečnou. Budeme v tomto týdnu sledovat nelítostný boj o kulinářskou a hostitelskou čest? Komu se zadaří a s jakým menu? Vařit se bude nejen česká, ale také mezinárodní kuchyně. Vyplatí se v této soutěži risk, nebo ne? Zkrátka – všichni soutěžící předvedou, kdo zvládne neočekávané situace a kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Řidič Martin (23) se těší na pohodový život v Brně, který si velmi užívá.

Vystudoval střední zemědělskou školu v Poděbradech, kterou zakončil maturitou. Pracoval v Německu u býků, poté byl chvíli nezaměstnaný a dále pracoval jako pomocná síla v kuchyni a podnikatel. Nyní se živí jako řidič společnosti Gepard Express. Martin je svobodný, bezdětný a šťastně zasnoubený. Minulý rok se přestěhoval z Poděbrad do Brna, kde se snaží zakotvit a žít si život podle svého. Mezi jeho koníčky patří cestování, rugby, vaření a grilování. Rád si zajde na pivo, sleduje seriály, filmy a má rád klid. Ve volném čase si užívá i život se svojí snoubenkou. Má i vtipnou historku z vaření: Když byl mladší, tak dal místo cukru do buchty, co pekl, sůl. Jemu chutnala, ale ostatní se moc netvářili. Stane se mu něco podobného i v jeho hostitelský den? Nebo body budou strhávány ze zcela jiných důvodů? Sledujte už v pondělí, jak tohle dopadne!

Úterý: Analytička Anna (25) se chystá na dokončení studia, a kromě dalších aktivit miluje vaření.

Ve volném čase se věnuje běhu, čtení, posilování a hraní počítačových her. Má ráda hudbu a seriály. Podle jejích blízkých je otevřený introvert, spíše melancholik, má raději menší společnost a chvíli jí trvá, než se sžije s větší skupinou lidí. Dále by o sobě řekla, že má pragmatický náhled na život a nemá ráda prvoplánovou romantiku. Anna sleduje pořad Prostřeno! již od začátku a vždy o účasti uvažovala. Nyní usoudila, že je ideální příležitost si zpestřit každodenní stereotyp, a tak se přihlásila. Těší se na dobrou zábavu, poznání nových sociálních bublin jiných lidí, a zároveň bere účast jako zajímavou zkušenost. Už v úterý zjistíme, jak se jí bude dařit.

Středa: IT specialista Petko (33) vystudoval univerzitu Ruse a do Česka se přestěhoval kvůli práci.

Je Bulhar a žije od roku 2013 v Brně. Žije tři roky s přítelkyní. Má rád sport – hlavně pozemní hokej a fotbal. Po sportu si rád dá české pivo. V Brně tančí už šest let bulharské folklorní tance v souboru Pirin, se kterým má pravidelná vystoupení v rámci České republiky i zahraničí. Každý rok na Vánoce natáčí s rodiči a sestrou videa o vaření bulharských vánočních specialit. Rád připravuje bulharské tradiční recepty, jako je např. banica, musaka a grilované maso. Má rád vše – není v jídle vybíravý. Jako zábavu si pro své hosty připraví tradiční bulharský tanec. Toto menu si vybral, protože se skládá z tradičních bulharských jídel, která má rád. Jak se strefí do chutí svých kolegů a kolik bodů si odnese, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: Řezník Petr (33) vystudoval obor řezník-uzenář s maturitou – zaměření na mořské plody.

Pracuje jako řezník, míchač a výrobce uzenin. S manželkou má dceru Gabrielu (4 roky) a nyní se jim narodil syn. Volný čas tráví prací okolo domu a na zahradě. Věnuje se chovatelství zvířat a baví ho vaření. Sám o sobě tvrdí, že jde do všeho po hlavě. Když jednou vařil guláš asi pro 60 lidí na oslavu, tak ho ještě horký přiklopil pokličkou – a guláš zkysnul. Petrovi se podařilo ho probrat k životu a guláš byl i tak poživatelný, ale byla to fuška. Nejraději připravuje maso. Jí skoro vše. Nejí a ani by nepozřel fazolové lusky. Ocení jeho lásku k masu hosté? To sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Majitel autoservisu Petr (35) žije momentálně sám, to ale neznamená, že by si nevařil.

Sám o sobě tvrdí, že se snaží být precizní, možná je trochu cholerik. Dále je spolehlivý, vůdčí, otevřený, společenský a někdy agresivní. Jednou řekl kamarádce, že až dostaví dům, tak půjde do Prostřeno! – a tak i udělal. Těší se na nové lidi, které pozná, nové chutě a nevšední zážitek ze soutěže a natáčení. Pokud by vyhrál, tak by použil peníze jako nepatrnou investici na rozšíření podnikání. Petr se rád dobře nají, a tak se pokouší také o vytvoření gastro zážitků, které ale někdy nedopadnou podle jeho představ. Rád připravuje špízy, svíčkovou, hovězí steak a musaku. Jak ocení hosté jeho menu a budou se nad pátečním stolem kout pikle? To zjistíte právě dnes. Sledujte, jak celý týden dopadne…

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.